High Voltage engineering and consultancy

Eurovolt Consultancy BV

Eurovolt Consultancy BV bestaat uit een groep enthousiaste, gemotiveerde, hoog opgeleide vakmensen met jarenlange ervaring op het gebied van hoog- en middenspanningsprojecten, netstudies, netontwerp, stationsbouw , verbindingen en on-/offshore windparken. Het bieden van creatieve en pragmatische oplossingen, op grond van kwaliteit en continuïteit, vormen de basis voor een langdurige en duurzame relatie. Eurovolt Consultancy BV is uw gesprekspartner op diverse niveaus binnen uw bedrijf. Toonaangevende bedrijven maken gebruik van de brede expertise die de specialisten van Eurovolt Consultancy BV in huis hebben.

Werk

Eurovolt is actief in het gehele vakgebied van het elektriciteitstransport waarbij de werkzaamheden zich vooral richten op ontwerpen, bouwen en in stand houden van de elektriciteitsvoorziening binnen de (wind)energiebedrijven en industrie. Hierbij vindt ondersteuning plaats van de afdelingen assetmanagement, projectmanagement en engineering. De werkzaamheden hebben een hoog technisch karakter. Binnen het gehele vakgebied van het elektriciteitstransport dient rekening gehouden te worden met de gevolgen van de energietransitie van fossiele brandstoffen naar duurzame energie. Naast de technische aspecten is er binnen alle afdelingen en ontwerpstadia continue aandacht om te komen tot een duurzame samenleving.

Projecten kunnen op iedere gewenste locatie in binnen- en buitenland worden uitgevoerd naar keuze op regie- of projectbasis.

  • Stedin
    Tennet
    vanOord
    Westland
  • TenneT-2
    Westland-2
    Stedin-2
    VanOord-2
Functie: Directeur
Telefoon: 06-21517685
E-mail: r.c.m.kardos@eurovolt.nl
Opleiding: TU Eindhoven

 

R.C.M. (Ronald) Kardos R.C.M. (Ronald) Kardos
Functie: Directeur
Telefoon: 06-21517686
E-mail: r.harrewijn@eurovolt.nl
Opleiding: TU Delft, MBE Delft
R. (Ralph) Harrewijn R. (Ralph) Harrewijn
Functie: Directeur
Telefoon: 06-21517687
E-mail: p.j.kolfoort@eurovolt.nl
Opleiding: TU Delft
P.J. (Peter) Kolfoort P.J. (Peter) Kolfoort
Functie: Secretaresse
Telefoon: 010-2944314
E-mail: j.m.e.brakkee@eurovolt.nl
   

 

J.M.E. (Annemarie) Brakkee J.M.E. (Annemarie) Brakkee
Functie: Engineer/consultant
Telefoon: 06-12944367
E-mail: t.g.spriensma@eurovolt.nl
Opleiding: HTS Zwolle, MBE Delft

 

T.G. (Gert) Spriensma T.G. (Gert) Spriensma
Functie: Engineer/consultant
Telefoon: 06-10532127
E-mail: s.wijnbergen@eurovolt.nl
Opleiding: TU Delft
S. (Sidney) Wijnbergen S. (Sidney) Wijnbergen
Functie: Engineer/consultant
Telefoon: 06-21517689
E-mail: m.j.kransse@eurovolt.nl
Opleiding: TU Delft

 

M.J. (Marco) Kransse M.J. (Marco) Kransse
Functie: Engineer/consultant
Telefoon: 06-21517688
E-mail: w.a.vandenberg@eurovolt.nl
Opleiding: HTS Rotterdam
W.A. (Wim) van den Berg W.A. (Wim) van den Berg
Functie: Engineer/consultant
Telefoon: 06-30934300
E-mail: j.p.a.leenders@eurovolt.nl
Opleiding: TU Eindhoven

 

J.P.A. (Jan-Willem) Leenders J.P.A. (Jan-Willem) Leenders

Contact

Albert Plesmanweg 37D

3088 GA Rotterdam

06-21517686

info@eurovolt.nl